- Габарити ДхШхВ 150.5 х 73.6 х 15.1 мм
- Колір Чорний
- Матеріал корпуса Пластик
- Гарантія 12 міс.
- Країна виробник Китай
- Вага 250 г
- Ємність батареї 10000 мА·год
- Призначення Для планшетів; Для смарт-годинників та браслетів; Для телефонів.
- Заряджається від USB
Xiaomi Redmi Power Bank 10000mAh USB-C - це надійний і компактний зовнішній акумулятор, що забезпечує швидкий та ефективний заряд вашого пристрою. З його ємністю 10000 мА·год ви зможете зарядити свій смартфон або інший пристрій декілька разів.
Індикатор рівня заряду дозволяє вам зручно відслідковувати стан зарядки акумулятора. Є два USB Type A вихідних інтерфейси, що дозволяють заряджати два пристрої одночасно. Для зарядки самого акумулятора є два вхідних інтерфейси - Micro-USB та USB Type C, що забезпечують швидку зарядку акумулятора.
Захист від різних типів перенапруг, перезаряджання та перегрівання забезпечує безпеку під час зарядки та використання зовнішнього акумулятора. Це робить Xiaomi Redmi Power Bank 10000mAh USB-C надійним та безпечним вибором для зарядки вашого пристрою в будь-якому місці та в будь-який час.
Особливості:
• Тип акумулятора: літій-полімерний;
• Місткість акумулятора: 10000 mA*h 3.7V 37Wh;
• Номінальна ємність: 5500 mA*h (5.1V ⎓ 2.6А);
• Можливість підключення кількох пристроїв;
• Підтримка заряджання малим струмом;
• Індикатор рівня заряду;
• Вхідний інтерфейс: Micro-USB, USB-C;
• Вихідний інтерфейс: 2 х USB-A;
Параметри входу:
• Micro-USB (In2): 5V⎓2.6A;
• USB-C (In1): 5V⎓2.6A;
Параметри виходу:
• USB-A (Out1/Out2), використовуючи один порт 5.1V⎓2.4A;
• USB-A, використовуючи два порти 5.1V⎓2.6A.
Підтримка заряджання малим струмом
Подвійне натискання на кнопку перевірки заряду на 2 години включає режим заряджання малим струмом, який чудово підходить для фітнес-браслетів та бездротових гарнітур
| Характеристики | |
| Габарити ДхШхВ | 150.5 х 73.6 х 15.1 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Гарантія | 12 міс. |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 250 г |
| Ємність батареї | 10000 мА·год |
| Призначення | Для планшетів; Для смарт-годинників та браслетів; Для телефонів. |
| Заряджається від | USB |
| Вихідні інтерфейси | USB Type A |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB; USB Type C |
| Тип батареї | Літій-полімерні (Li-pol) |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Одночасно заряджуваних пристроїв | -2 |
| Кількість USB-виходів | -2 |
| Номінальна ємність | 5500 мА·год (5.1 В ⎓ 2.6 А) |
| Під час роботи двох портів | 5.1V / 2.6А |
| Вхідний струм | 2.6A |
| Вхідна напруга | 5V |
| Захист від | Зворотного струму; Короткого замикання; Надлишкової напруги на виході; Надлишкової напруги на вході; Перегрівання; Перезаряджання |
| Тип заряджання | Стандартна |











