- Габарити ДхШхВ 147.8 х 73.9 х 15.3 мм
- Колір Срібло,Чорний
- Матеріал корпуса Алюміній
- Гарантія 12 міс.
- Країна виробник Китай
- Вага 223 г
- Ємність батареї 10000 мА*год
- Призначення Для планшетів; Для смарт-годинників та браслетів; Для телефонів.
- Заряджається від USB
Особливості:
• Підтримка швидкого заряджання 18 Вт;
• Можливість підключення кількох пристроїв;
• Підтримка заряджання малим струмом;
• Підтримка протоколів швидкого заряджання;
• Вхідний інтерфейс: Micro-USB/USB-C;
• Вихідний інтерфейс: 2 х USB-A;
• Два вхідні та два вихідні порти;
• Максимальна вихідна потужність 18 Вт;
• Матеріал: алюміній;
Параметри виходу:
• USB-A (один порт): 5 В/2.4 A, 9 В/2 A, 12 В/1.5 А;
• USB-A (два порти): 5.1 В/2.6 A;
Параметри входу:
• 5/2.6 A, 9/2.1 A,12/1.5 А;
Час зарядки:
• Близько 4 годин (зарядний пристрій на 9 В/2 А або 12 В/1.5 А);
• Близько 6 годин (зарядний пристрій на 5 В/2 А).
Два вхідні інтерфейси Micro-USB і USB-C забезпечують максимальну вхідну потужність пристрою 18 Вт. Це дозволяє здійснити зарядку самого девайса протягом 4 годин.
Два роз'єми USB-A за допомогою одночасної зарядки двох пристроїв, а також швидкої 18 Вт зарядки.
Зовнішній акумулятор може похвалитися великим обсягом пам'яті в 10000 мА * год, якого вистачить для роботи, повсякденного життя, відпустки та не тільки. Завдяки такій ємності та 2 інтерфейсним портам USB-A, Xiaomi Mi Power Bank 3 здатний заряджати два пристрої одночасно.
Використовуйте комплектний кабель Micro-USB або власний USB-C кабель, щоб заряджати ваші Android-пристрої та сам акумулятор.
Xiaomi Mi Power Bank 3також підтримує заряджання з низьким енергоспоживанням. Двічі натиснувши кнопку, ви зможете активувати режим мікрострумової зарядки і заряджати пристрої та інші пристрої з низьким енергоспоживанням
| Характеристики | |
| Габарити ДхШхВ | 147.8 х 73.9 х 15.3 мм |
| Колір | Срібло,Чорний |
| Матеріал корпуса | Алюміній |
| Гарантія | 12 міс. |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 223 г |
| Ємність батареї | 10000 мА*год |
| Призначення | Для планшетів; Для смарт-годинників та браслетів; Для телефонів. |
| Заряджається від | USB |
| Вихідні інтерфейси | USB Type A |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB; USB Type C |
| Тип батареї | Літій-полімерні (Li-pol) |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Одночасно заряджуваних пристроїв | -2 |
| Кількість USB-виходів | -2 |
| Номінальна ємність | 5500 мА*ч (5.1 В/2.6 А) |
| Під час роботи двох портів | 5.1V / 2.6А |
| Вхідний струм | 1.5A; 2.1A; 2.6A. |
| Вхідна напруга | 12V; 5V; 9V. |
| Захист від | Зворотного струму; Короткого замикання; Надлишкової напруги на виході; Надлишкової напруги на вході; Перегрівання; Перезаряджання. |
| Тип заряджання | Заряджання мікрострумом |









