- Потужність 2600 W
- Виробник Китай
- Гарантія 12 міс.
- Вхідна напруга 12 V
- Вид Інвертор
- Вихідна напруга 220 V
- Струм заряду 10
- Діапазоп робочих температур, °С -10 - +40
- ККД >90%
Автомобільний інвертор 12/220 2600 Вт - сучасний, компактний та надійний пристрій, який гарантовано виручить Вас у непередбачених ситуаціях!
Перетворювач напруги 12/220 – альтернативне живлення приладів, що працюють від мережі. Інвертор виготовлений з передових мікросхем, що використовують технологію PWM, за рахунок чого зменшено вагу та об'єм і досягнуто безшумної роботи пристрою. Вихід інвертора оснащений універсальним роз'ємом, за допомогою якого до інвертора можна підключити прилади, що мають вилку живлення європейського типу або американську вилку.
Технічні характеристики:
- Номінальна потужність: 2600 Вт
- Пікова потужність: 3200 Вт
- ККД: >90%
- Вихідна напруга: 220 В
- Частота: 50 Гц
- Чиста форма синусу
- Межі вхідної напруги: 9-15\2 V
- Розʼєм USB на виході
- Страна виробник: Китай
- Температурний захист
- Охолодження вентилятором
- Захист від перенавантаження
- Гарантія: 12 міс
Комплектація:
- Комплект проводів для підключення до автомобільного акумулятору
- Інструкція
- Заводська упаковка
| Характеристики | |
| Потужність | 2600 W |
| Виробник | Китай |
| Гарантія | 12 міс. |
| Вхідна напруга | 12 V |
| Вид | Інвертор |
| Вихідна напруга | 220 V |
| Струм заряду | 10 |
| Діапазоп робочих температур, °С | -10 - +40 |
| ККД | >90% |
| Частота, Гц | 50 |
| Пікова потужність | 3200 Вт |
| Межі напруги | 9-12 V |
| Форма синуса | Чистий синус |

