- Потужність 3000 Вт
- Матеріал корпуса Алюміній
- Гарантія 12 міс.
- Країна виробник Китай
- Комплект поставки Інвертор 1шт; Упаковка
- Захист від Захист від високої та низької напруги; Захист від розряду акумуляторної батареї; Від короткого замикання; Від перегріву; Від навантажень; Від переполюсування
- ККД >90%
- Частота, Гц 50
- Пікова потужність 6000 Вт
Автомобільний інвертор 12/220 3000 Вт - сучасний, компактний та надійний пристрій, який гарантовано виручить Вас у непередбачених ситуаціях!
Перетворювач напруги 12/220 – альтернативне живлення приладів, що працюють від мережі. Інвертор виготовлений з передових мікросхем, що використовують технологію PWM, за рахунок чого зменшено вагу та об'єм і досягнуто безшумної роботи пристрою. Вихід інвертора оснащений універсальним роз'ємом, за допомогою якого до інвертора можна підключити прилади, що мають вилку живлення європейського типу або американську вилку.
Технічні характеристики:
- Номінальна потужність: 3000 Вт
- Пікова потужність: 6000 Вт
- ККД: >90%
- Вихідна напруга: 220 В
- Частота: 50 Гц
- Чиста форма синусу
- Межі вхідної напруги: 9-12 V
- Розʼєм USB на виході
- Страна виробник: Китай
- Температурний захист
- Охолодження вентилятором
- Захист від перенавантаження
- Гарантія: 12 міс
Комплектація:
- Комплект проводів для підключення до автомобільного акумулятору
- Інструкція
- Заводська упаковка
| Характеристики | |
| Потужність | 3000 Вт |
| Матеріал корпуса | Алюміній |
| Гарантія | 12 міс. |
| Країна виробник | Китай |
| Комплект поставки | Інвертор 1шт; Упаковка |
| Захист від | Захист від високої та низької напруги; Захист від розряду акумуляторної батареї; Від короткого замикання; Від перегріву; Від навантажень; Від переполюсування |
| ККД | >90% |
| Частота, Гц | 50 |
| Пікова потужність | 6000 Вт |
| Межі напруги | 9-12 V |
| Форма синуса | Чистий синус |





