- Максимальна швидкість до 25 км/г
- Пробіг на одному заряді У режимі асистента до 45 км / на електротязі до 20-25 км
- Діаметр коліс 18 дюйма
- Потужність двигуна 600W
- Вага 32 кг
- Аккумулятор 15 Ah
- Особливості Передній кошик є
- Привод Задній
- Вольтаж акумулятору 48V
Представляємо Вашій увазі електровелосипед Minako v8 PRO. Ця модель унікальна. Стильний дизаїн і в той же час проста конструкція заслуговує на окрему увагу серед інших видів міського електротранспорту. Економія часу, швидке пересування і насолода велопрогулянкою - це те, що Ви знайдете з покупкою Minako V8.
Велосипед простий в управлінні та ремонті. Для зручності водіння є м'яке сидіння і платформа для ніг. Оскільки спочатку ця модель була продумана для сфери послуг доставки, то можна встановити додатковий кошик-багажник ззаду. Підійдуть для перевезення будь-яких речей або сумок. Безпеку і комфорт на дорогах забезпечать 2 дзеркала заднього виду, а також надійні барабанні гальма. Потужне мотор-колесо дає змогу розігнатися до 25 км/год. Ємний акумулятор 48В/13Аг розрахований на пробіг до 45 км на одному заряді.
Мотор потужністю 600 Вт впорається з транспортуванням водія майже будь-якої ваги, до 140 кг. За необхідності для пересування в темний час доби можна скористатися потужною світлодіодною фарою. Для повного заряджання батареї потрібно 6 годин. Для зручності батарею можна легко зняти для заряджання. Відсік контролера повністю закритий.
| Характеристики | |
| Максимальна швидкість | до 25 км/г |
| Пробіг на одному заряді | У режимі асистента до 45 км / на електротязі до 20-25 км |
| Діаметр коліс | 18 дюйма |
| Потужність двигуна | 600W |
| Вага | 32 кг |
| Аккумулятор | 15 Ah |
| Особливості | Передній кошик є |
| Привод | Задній |
| Вольтаж акумулятору | 48V |





