- Час заряду 6 годин
- Потужність 400 Вт
- Максимальна швидкість до 25 км
- Пробіг на одному заряді до 30 км
- Максимальне навантаження до 120 кг
- Вікова група від 14 років
- Колір Чорний
- Вага 17 кг
- Клас захисту IP 54
Аккумулятор:
Велосипед відомого бренду для людей, які цінують свободу, люблять простір, активність та зручність використання. На базі сучасної каркасної конструкції. Виробник використав комплектуючі від постачальників із найвищою репутацією на ринку. Стильний, модний велосипед з надійними гальмами, які швидко та безпечно зупинять ваш велосипед. Завдяки великому розміру коліс долати перешкоди не складе труднощів
Особливості та переваги
- Відмінний засіб пересування на далекі дистанції з ефективною економією бюджету по відношенню до автомобіля.
- Електровелосипед є екологічним видом транспорту та не шкодить навколишньому середовищу.
- Невеликі габарити збільшать маневреність у місті, що дозволить уникнути пробки та комфортно досягти пункту призначення.
- Відсутність необхідності отримання спеціального дозволу застосування електровелосипеда
- Потужність двигуна 350W дозволить розвивати швидкість до 25 км/год.
- Швидка зарядка від розетки 220V дозволить зарядити акумулятор за 6 годин
Додаткові технічні характеристики
- Для дорослих.
- Місткість акумулятора 48 V 10 Ah
- Дискова гальмівна система.
- Наявність багажника.
| Характеристики | |
| Час заряду | 6 годин |
| Потужність | 400 Вт |
| Максимальна швидкість | до 25 км |
| Пробіг на одному заряді | до 30 км |
| Максимальне навантаження | до 120 кг |
| Вікова група | від 14 років |
| Колір | Чорний |
| Вага | 17 кг |
| Клас захисту | IP 54 |
| Відповідний тип покриття | Бруківка , асфальт , грунтова дорога |
| Тип шин | Пневматичні |
| Матеріал рами | Авіаційний алюміній |
| Бренд | Kugoo |
| Ємність акумулятора, А/год | 10 А/г |
| Ємність акумулятора, Вт/год | 48 Вт |
| Номінальна напруга акумулятора*, В | 48 |
| Кількість швидкостей, шт | 1 |
| Гальма | Дискові |
| Задня підвіска | Так |
| Складаний | Ні |
| Вид | Міський |
| Велосипедна вилка | Вітсутня |









