- Час заряду 6 годин
- Потужність 600 Вт
- Максимальна швидкість до 45 км
- Пробіг на одному заряді до 30 км
- Максимальне навантаження до 140 кг
- Країна виробник Нідерланди
- Вага 32 кг
- Клас захисту IP 54
- Відповідний тип покриття Бруківка , асфальт , грунтова дорога
Велосипед відомого бренду для людей, які цінують свободу, люблять простір, активність та зручність використання. На базі сучасної каркасної конструкції. Виробник використав комплектуючі від постачальників із найвищою репутацією на ринку. Стильний, модний велосипед з надійними гальмами, які швидко та безпечно зупинять ваш велосипед. Завдяки великому розміру коліс долати перешкоди не складе труднощів
Особливості та переваги
- Відмінний засіб пересування на далекі дистанції з ефективною економією бюджету по відношенню до автомобіля.
- Електровелосипед є екологічним видом транспорту та не шкодить навколишньому середовищу.
- Невеликі габарити збільшать маневреність у місті, що дозволить уникнути пробки та комфортно досягти пункту призначення.
- Відсутність необхідності отримання спеціального дозволу застосування електровелосипеда
- Потужність двигуна 600 W дозволить розвивати швидкість до 45 км/год.
- Швидка зарядка від розетки 220V дозволить зарядити акумулятор за 6 годин
Додаткові технічні характеристики
- Для дорослих.
- Місткість акумулятора 48 V 13 Ah
- Барабанна гальмівна система.
- Наявність багажника.
| Характеристики | |
| Час заряду | 6 годин |
| Потужність | 600 Вт |
| Максимальна швидкість | до 45 км |
| Пробіг на одному заряді | до 30 км |
| Максимальне навантаження | до 140 кг |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Вага | 32 кг |
| Клас захисту | IP 54 |
| Відповідний тип покриття | Бруківка , асфальт , грунтова дорога |
| Тип шин | Пневматичні |
| Матеріал рами | Авіаційний алюміній |
| Ємність акумулятора, А/год | 13 Ан |
| Ємність акумулятора, Вт/год | 48 В |









