- Час заряду 5 г.
- Максимальна швидкість до 25 км/год
- Максимальне навантаження до 120 кг.
- Тип Гірський
- Вікова група від 12 років
- Діаметр коліс 29"
- Потужність двигуна 500 Вт
- Рама Алюмінієва 6061
- Гарантія 12 міс.
На базі популярних моделей відомого бренду був створений сучасний електровелосипед E-SOLO 29", який відрізняється різноманітною комплектацією та стильним зовнішнім виглядом. Незважаючи на всі процеси удосконалення, деякі характеристики конструкції, як і раніше, залишилися незмінними. В першу чергу вдалося зберегти динамічність і якість складання з обважуванням від не менш популярної компанії - Shimano.
Додаткові особливості моделі:
- Редукторний двигун заднього приводу.
- Застосування ємної батареї, яка дозволяє успішно долати відстань до 35 км (точна відстань залежить від багатьох факторів: швидкість, якість дороги, вага райдера та інше).
- Можливість розганятися до максимальної позначки до 25 км/год.
Велосипед був повністю укомплектований електронабором, а тому райдер зовсім необов'язково без зупинки крутити педалі. З метою створення якісного дизайну, де немає нічого зайвого, виробник електровелосипеда сховав двигун потужністю 500 Вт в заднє колесо.
У каталозі інтернет-магазину «Cactus» запропоновано величезний вибір електротранспорту, серед яких лідируючі позиції займає саме ця модель вдосконаленого велосипеда.
Переваги конструкції моделі E-SOLO 29
Електровелосипед Crosser має міцну та досить легку раму, виконану з алюмінієвого сплаву. Вибір саме такого матеріалу обумовлений його унікальними корозієстійкими характеристиками, що дозволяє продовжити експлуатаційні терміни транспорту.
Представлена модель має величезний споживчий попит, завдяки наступному списку незаперечних переваг:
- Батарея транспорту доповнена інтегрованим контролером, завдяки чому вдалося відмовитися від великої кількості проводів.
- З'єднання кабелів і проводів герметичні, тому захищені від можливого попадання води, бруду, пилу.
- Пружинно-еластомерна вилка відповідає за плавний та максимально м'який хід гірського велосипеда.
Придбати електровелосипед E-SOLO можна зараз на сайті інтернет-магазину «Кактус», де представлені різні модифікації сучасного транспорту за демократичною вартістю. Замовити сертифікований товар можна з офіційною гарантією від виробника, скориставшись зручним способом оплати. Додатково клієнтам запропоновано кілька варіантів оперативної доставки.
| Характеристики | |
| Час заряду | 5 г. |
| Максимальна швидкість | до 25 км/год |
| Максимальне навантаження | до 120 кг. |
| Тип | Гірський |
| Вікова група | від 12 років |
| Діаметр коліс | 29" |
| Потужність двигуна | 500 Вт |
| Рама | Алюмінієва 6061 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Вага | 21,3 кг. |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Бренд | Crosser |
| Модель | E-SOLO |
| Аккумулятор | Li-ion |
| Розмір рами | 19", 21" |
| Ємність акумулятора, А/год | 13 А/год |
| Ємність акумулятора, Вт/год | 468 Вт/год |
| Номінальна напруга акумулятора*, В | 36 В |
| Запас ходу без підзарядки, км | до 35 км |
| Кількість швидкостей, шт | 21 |
| Розрахунок трансмісії | 3*7 |
| Обладнання | SHIMANO TOURNEY |
| Вилка | Пружинно-еластомірна з локаутом та регулюванням жорсткості вилки |
| Гальма | Гідравлічні LOGAN |
| Зарядний пристрій | ✅ |







