- Максимальна швидкість до 25 км/г
- Максимальне навантаження до 120 кг
- Тип гірський
- Колір Чорний/сірий
- Діаметр коліс 29"
- Потужність двигуна 350 Вт MAXUS
- Гарантія 12 міс
- Матеріал рами Алюміній
- Бренд Crosser
Сучасні електровелосипеди E-Crosser Raptor 29 – це дуже динамічний та витривалий електротранспорт, у якому вдалося чудово поєднати і чудовий дизайн, і необхідний набір робочих характеристик. Причому спочатку такий електробайк був створений для катання пересіченою місцевістю з можливістю забезпечити райдеру максимально комфортні умови.
Особливу увагу виробник приділив якості гальмівної системи, що використовувалася, завдяки якій вдалося гарантувати високий рівень безпеки. Серед основних переваг гідравлічної дискової системи зазначають:
- Застосування одразу кількох різних роторів: передній 180 мм, а задній – 160 мм.
- Ротори та троси забезпечують якісне гальмування, незалежно від експлуатаційних умов: навіть за наявності великої кількості бруду та пилу.
- Гальмування здійснюється при слабкому натисканні ручки, що говорить про високу чутливість системи.
Вибираючи електровелосипеди чорно-сірого кольору, кожен клієнт інтернет-магазину «Cactus» може розраховувати на додаткове надання офіційної гарантії – 12 місяців на раму та вилку.
Характерні особливості моделі E-Crosser Raptor 29
У конструкції електровелосипеда Crosser передбачений потужний двигун 350 Вт, завдяки якому вдається розганятися до швидкості 25 км/год. Перед покупкою слід ознайомитися з основним набором важливих характеристик:
- Наявність 24 швидкісних режимів на вибір, які райдер зможе обирати з урахуванням якості дорожнього покриття.
- Застосування двопідвісної рами, виготовленої з алюмінієвого сплаву. Внизу цієї рами знаходиться літій-іонна батарея, яка гарантує запас ходу на одному заряді до 40 км.
- На двох колесах є амортизація: на задньому колесі встановлений амортизатор пневматичного типу – 80 мм, а на передньому – пружинно-масляна вилка (100 мм) із гідравлічним механізмом «локаут».
- Трансмісія представлена як касети.
Електровелосипеди Raptor доповнені досить великими колесами розміром 29 дюймів, а подвійний обід із алюмінію гарантує високі показники надійності, міцності. Менеджери інтернет-магазину «Кактус» готові проконсультувати кожного клієнта щодо онлайн покупки, пропонуючи на вибір відразу кілька способів оплати та варіантів доставки.
| Характеристики | |
| Максимальна швидкість | до 25 км/г |
| Максимальне навантаження | до 120 кг |
| Тип | гірський |
| Колір | Чорний/сірий |
| Діаметр коліс | 29" |
| Потужність двигуна | 350 Вт MAXUS |
| Гарантія | 12 міс |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Бренд | Crosser |
| Модель | RAPTOR |
| Ємність акумулятора, А/год | 13 А/г |
| Ємність акумулятора, Вт/год | 468 Вт/г |
| Номінальна напруга акумулятора*, В | 36 В |
| Запас ходу без підзарядки, км | до 40 км |
| Кількість швидкостей, шт | 24 |
| Розрахунок трансмісії | 2*12 |
| Обладнання | 24S Shimano Altus |
| Вилка | Suntour SF13-XCM DS HLO 1-1/8100 mm (100 мм хід, регулювання попереднього навантаження, локаут на нозі) |
| Касета/тріскачка | Shimano CS-HG200-8 (12-32 |
| Передній перемикач | SHIMANO ALTUS |
| Задній перемикач | SHIMANO ALTUS |
| Ланцюг | KMC Z8, 8 speed |
| Зарядний пристрій | ✅ |
| Покришки | KENDA |
| Сидіння | MBT |
| Дисплей | LCD |
| Особливості | PAS система + Акселератор (ручка газу) |







