- Максимальна швидкість до 25 км/год
- Максимальне навантаження до 120 кг.
- Тип Гірський
- Вікова група від 14 років
- Колір Чорний: вставки червоні
- Діаметр коліс 29"
- Потужність двигуна 350 Вт BAFANG
- Гарантія 12 міс.
- Вага 22
Практичний і комфортний в експлуатації електровелосипед Crosser E-ROCK 29" – відмінний вибір для тих, хто воліє вести активний спосіб життя. Універсальний тип електротранспорту забезпечує можливість кататися як по рівних асфальтованих дорогах, так і в умовах пересіченої місцевості.
Серед переваг такої моделі варто зазначити:
- Сучасний дизайн, який підкреслює спортивний стиль електробайка.
- Якісне збирання з урахуванням використання перевірених матеріалів, технологій.
- Застосування надійних комплектуючих у конструкції, які можуть гарантувати райдеру впевненість у контролі за керуванням.
- Використання системи PAS та оригінального літій-іонного акумулятора.
За рахунок використання вилки, що амортизує, відбувається плавне і досить м'яке пересування по різних дорогах. Додатковою характеристикою є застосування блокування вільного ходу.
Ознайомитись з повним списком актуальної технічної інформації про цю модель електровелосипеда можна на сайті нашого інтернет-магазину «Cactus». При виконанні онлайн замовлення кожен клієнт отримує можливість надалі вдатися до сервісного обслуговування за рахунок гарантії – 12 місяців.
Основні особливості електровелосипедів Crosser E-ROCK 29
Для того щоб привести в рух електровелосипед Crosser, виробник використав у його конструкції спеціальний мотор-редуктор із показниками потужності 350 Вт. Електромотор знаходиться в задньому колесі, що позитивно впливає на зовнішній вигляд транспорту.
Крім того, варто відзначити ще кілька важливих особливостей:
- Застосування великих коліс розміром 29 дюймів доповнених надувними покришками. Все це забезпечує відмінне зчеплення з різними видами дорожнього покриття, а також гарантує чудові амортизуючі властивості.
- Наявність двостінних дисків із алюмінієвого сплаву.
- Використання дискових гальм гідравлічного типу.
- Різні діаметри роторів: передній – 180 мм, задній – 160 мм.
Електровелосипеди E-ROCKдозволяють успішно маневрувати за рахунок широкого керма. Вся потрібна інформація для райдера вказана на LED-дисплеї.
В інтернет-магазині «Кактус» клієнти зможуть купити електротранспорт від перевірених брендів, скориставшись послугами оперативної доставки по Києву та по всій території України.
| Характеристики | |
| Максимальна швидкість | до 25 км/год |
| Максимальне навантаження | до 120 кг. |
| Тип | Гірський |
| Вікова група | від 14 років |
| Колір | Чорний: вставки червоні |
| Діаметр коліс | 29" |
| Потужність двигуна | 350 Вт BAFANG |
| Гарантія | 12 міс. |
| Вага | 22 |
| Тип шин | Пневматичні широкі (надувні) |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Бренд | Crosser |
| Модель | E-ROCK |
| Аккумулятор | Li-ion |
| Ємність акумулятора, А/год | 14 А/год |
| Номінальна напруга акумулятора*, В | 36 В |
| Запас ходу без підзарядки, км | до 40 км |
| Кількість швидкостей, шт | 24 |
| Розрахунок трансмісії | 3*8 |
| Обладнання | 24S Shimano Altus |
| Вилка | SUNTOUR |
| Передній перемикач | SHIMANO ALTUS |
| Задній перемикач | SHIMANO ALTUS M310 |
| Гальма | Дискові гідравлічні, TECTRO |
| Обода | Двостінні алюмінієві протиударні |
| Манетки/шифтери | SHIMANO ALTUS SL-M315 3*8 |
| Зарядний пристрій | ✅ |
| Ротор | Передній ротор 8 ", задній 6" |
| Покришки | COMPASS |
| Сидіння | MBT |
| Дисплей | LCD |
| Особливості | PAS система |







