- Час заряду 4-5 годин
- Потужність 1000 Вт
- Максимальна швидкість 45 км/год
- Максимальний кут підйому 30 градусів
- Максимальне навантаження 140 кг
- Габарити ДхШхВ 120х31х37
- Вага електросамокату 26 кг
- Тип Великі колеса
- Діаметр коліс 12"
Шукайте найбільш зручний та надійний електросамокат для своїх потреб ? - KUGOO KIRIN C1+ Plus - ваш ідеальний вибір! Завдяки потужному мотору колеса 1000 Вт та великої ємності акумулятора 18 Ah з напругою 48 Вольт, ви отримаєте максимальну продуктивність і дальність поїздок.
Цей електросамокат також оснащений передніми амортизаторами, що забезпечують гладке керування, а також корзиною позаду для вашого зручного перевезення речей. Завдяки максимальному навантаженню до 140 кг, ви можете брати з собою все необхідне.
12-дюймові колеса дозволяють їхати на будь-якому типі покриття.Незалежно від того, чи прокладаєте ви шлях по міським вулицям чи крутим гірським стежкам, передні амортизатори KUGOO KIRIN C1+ Plus забезпечать гладке та комфортне керування.
KUGOO KIRIN C1+ Plus - обрана модель кур'єрами та активними користувачами, які цінують надійність та комфорт.
Крім високої продуктивності, KUGOO KIRIN C1+ Plus вражає своєю компактністю та зручністю. Завдяки інтелектуальній системі складання, цей електросамокат можна легко скласти в компактний розмір для зберігання або перевезення.
Незалежно від того, чи ви користуєтеся його для роботи, відпочинку або поїздок по місту, KUGOO KIRIN C1+ Plus завжди готовий до дії. Він легко вміщується в багажник автомобіля чи публічний транспорт, дозволяючи вам бути мобільним та незалежним.
Просимо звернути увагу!
Клас захисту:
IP54 (можлива установка гідроізоляції, запитуйте у менеджера при оформленні замовлення)
| Характеристики | |
| Час заряду | 4-5 годин |
| Потужність | 1000 Вт |
| Максимальна швидкість | 45 км/год |
| Максимальний кут підйому | 30 градусів |
| Максимальне навантаження | 140 кг |
| Габарити ДхШхВ | 120х31х37 |
| Вага електросамокату | 26 кг |
| Тип | Великі колеса |
| Діаметр коліс | 12" |
| Клас захисту | IP54 |
| Відповідний тип покриття | Бруківка, асфальт, грунтова дорога |
| Тип шин | Пневматичні колеса |
| Круїз контроль | ТАК |
| Матеріал рами | Авіаційний алюміній |
| Бренд | Kugoo |
| Ємність акумулятора, А/год | 18 Ан |



























