- Час заряду 4-5 годин
- Потужність 350 Вт
- Максимальна швидкість 25 км/год
- Пробіг на одному заряді до 25 км
- Максимальний кут підйому 30 градусів
- Максимальне навантаження 100 кг
- Габарити ДхШхВ 110*62*118cm
- Вага електросамокату 15 кг
- Клас захисту IP 54
Електричний самокат Xiaomi Pro 2 оснащений переднім, заднім та бічними відбивачами що убезпечать вас під час їзди.
Люди, які тільки починають свою пригоду на самокаті, отримають нагадування та поради з безпеки через свій мобільний пристрій та додаток Mi Home, що додасть їм впевненості, забезпечить більше почуття безпеки та дозволить їм насолоджуватися поїздкою.
Xiaomi Pro 2 оснащений двигуном потужністю 350 Вт з акумулятором ємністю 9600 мАг, завдяки чому він забезпечує запас ходу до 25 кілометрів без підзарядки. Заряджання акумулятора з 0 до 100% займає лише 5 годин. Цей дуже легкий електросамокат із алюмінієвого сплаву важить всього 15 кг.
Максимальна швидкість електросамокату – 25 км/год. і при цьому Xiaomi Pro 2 легко долає 20% схилів, що робить його ідеальним для щоденних поїздок на роботу.
Самокат має 3 швидкісні режими:
- пішохідний режим (0-5 км/год)
- Стандартний режим (0-20 км/год)
- спортивний режим (0-25 км/год)
Багатофункціональний дисплей
Просто двічі натисніть кнопку живлення, щоб переключатися між режимами та легко регулювати швидкість залежно від вашого оточення. На дисплеї в реальному часі відображається потужність, що залишилася, і поточна швидкість.
Характеристики:
- Максимальне навантаження – до 100 кг
- Матеріал рами - Алюміній
- Конструкція - Складна
- вага - 15 кг
- Потужність – 350 вт
- Час зарядки – до 5 годин
- Запас ходу – до 25 км
- максимальна швидкість - до 25 км/год
| Характеристики | |
| Час заряду | 4-5 годин |
| Потужність | 350 Вт |
| Максимальна швидкість | 25 км/год |
| Пробіг на одному заряді | до 25 км |
| Максимальний кут підйому | 30 градусів |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Габарити ДхШхВ | 110*62*118cm |
| Вага електросамокату | 15 кг |
| Клас захисту | IP 54 |
| Відповідний тип покриття | Бруківка , асфальт ,рівна грунтова дорога |
| Тип шин | Пневматичний |
| Висота кермової стійки | 110 см |
| Кермо | Фіксований |
| Круїз контроль | Так |
| Матеріал рами | Авіаційний алюміній |
| Бренд | Xiaomi |







