- Час заряду 4-5 годин
- Потужність 450 Вт
- Максимальна швидкість до 30 км/год
- Пробіг на одному заряді до 20 км
- Максимальний кут підйому 30 градусів
- Максимальне навантаження 120 кг
- Габарити ДхШхВ 97*19*36 см
- Вага електросамокату 12 кг
- Колір Білі
Сучасна версія електросамокатів Kugoo S3 JILONG Білих була випущена у продаж у 2018 році. За своєю конструкцією та за функціональними особливостями це покращена версія самокатів, призначених для дорослих та підлітків. У процесі експлуатації кожен користувач зможе відзначити особливий рівень комфорту та безпеки, тому така модель стане відмінним варіантом для тих, хто жодного разу не катався на подібних видах електротранспорту.
Виробник Kugoo зробив усе можливе, щоб процес керування не завдавав дискомфорту. За рахунок покращеного складання вдалося також удосконалити і контролер разом із його необхідним захистом. Однак особливої уваги заслуговує наявність спеціального підсвічування:
- На задньому крилі Kugoo S3 JILONG можна побачити габаритні ліхтарі, завдяки яким пересуватися на електросамокаті вночі стало ще безпечніше.
- Додатково було передбачено підсвічування та передню фару, яка залишилася, як і раніше, яскравою, як і в колишніх моделях.
Замовити електротранспорт за вигідними цінами пропонує інтернет-магазин «Cactus», в якому запропоновано можливість швидко оформити покупку товару в режимі он-лайн з доставкою по Україні.
Особливості сучасних електричних самокатів Kugoo S3 JILONG
Важливою перевагою унікальних електросамокатів Kugoo S3 JILONG є можливість складати та розкладати конструкцію однією рукою, не вдаючись до сторонньої допомоги. Для цього достатньо натиснути на спеціальний гачок, зафіксований на задній частині транспорту: тягнемо ручку до характерного клацання.
Представлена модель була укомплектована бортовим комп'ютером, кольоровим дисплеєм, на якому доступна така інформація:
- Швидкість розгону зараз.
- Пробіг.
- Кілометраж.
- Заряд батареї.
Щоб зробити подорож максимально плавною, м'якою, незалежно від якості дорожнього покриття, додатково виробник укомплектував модель набором амортизаторів – передніх та задніх. Для безпеки та практичності електросамокати були доповнені відразу декількома гальмами – електричним та ножним.
Вибрати електричні самокати на сайті інтернет-магазину «Кактус» може будь-хто, скориставшись зручним пошуком за каталогом. Наші менеджери завжди готові проконсультувати клієнта у процесі оформлення покупки.
Просимо звернути увагу!
Клас захисту:
IP54 (можлива установка гідроізоляції, запитуйте у менеджера при оформленні замовлення)
| Характеристики | |
| Час заряду | 4-5 годин |
| Потужність | 450 Вт |
| Максимальна швидкість | до 30 км/год |
| Пробіг на одному заряді | до 20 км |
| Максимальний кут підйому | 30 градусів |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Габарити ДхШхВ | 97*19*36 см |
| Вага електросамокату | 12 кг |
| Колір | Білі |
| Клас захисту | IP54 |
| Відповідний тип покриття | Асфальт , рівна грунтова дорога |
| Тип шин | Лита гума |
| Висота кермової стійки | 90-110 см |
| Кермо | Телескопічний |
| Круїз контроль | Відсутній |
| Матеріал рами | Авіаційний алюміній |









