- Час заряду 4-5 годин
- Потужність 1000 Вт
- Максимальна швидкість 45 км/год
- Пробіг на одному заряді до 45 Км
- Максимальний кут підйому 30 градусів
- Максимальне навантаження 140 кг
- Габарити ДхШхВ 120х31х37
- Вага електросамокату 25 кг
- Колір Білі
Kugoo M4 ідеальне рішення для ґрунтової дороги.
Виробник використовує пружинні амортизатори для пом'якшення їзди бездоріжжям або бруківкою. Завдяки амортизаторам їзда на Kugoo M4 більш комфортна.
Дека електросамокату виготовлена з міцного авіаційного алюмінію з можливістю монтажу сидіння. Максимальне навантаження на самокату раму складає 140 кг.
Самокат легко скласти і він стає досить компактним що дозволяє йому вміщується в багажник автомобіля або зберігати його в квартирі або будинку не займаючи багато місця.
Електросамокат оснащений фарою для безпечного пересування в темний час доби та габаритними світлодіодами для привернення уваги інших учасників дорожнього руху.
Характеристики:
-Максимальне навантаження – до 140 кг
-Матеріал рами - Алюміній
-конструкція - складна
-Діаметр колеса – 10 дюймів
-Дорожній просвіт - 15 см
- Гальмо - повнопривідне дискове
Вага – 25 кг
Потужність електродвигуна – 1000 Вт
Місткість батареї - 17000 мА/год
Час зарядки – до 5 годин
Дистанція пробігу – до 45 км
Максимальна швидкість – до 45 км/год
Освітлення - Світлодіодний ліхтар
Виробник - KUGOO
| Характеристики | |
| Час заряду | 4-5 годин |
| Потужність | 1000 Вт |
| Максимальна швидкість | 45 км/год |
| Пробіг на одному заряді | до 45 Км |
| Максимальний кут підйому | 30 градусів |
| Максимальне навантаження | 140 кг |
| Габарити ДхШхВ | 120х31х37 |
| Вага електросамокату | 25 кг |
| Колір | Білі |
| Клас захисту | IP54 |
| Відповідний тип покриття | Бруківка, асфальт, грунтова дорога |
| Тип шин | Пневматичні колеса |
| Висота кермової стійки | 96-128см |
| Кермо | Теолескопічний |
| Круїз контроль | ТАК |
| Матеріал рами | Авіаційний алюміній |
| Бренд | Kugoo |
| Ємність акумулятора, А/год | 17 Ан |





