- Час заряду 4-5 годин
- Потужність 500 Вт
- Максимальна швидкість 25 км/год
- Пробіг на одному заряді до 30 км
- Максимальний кут підйому 30 градусів
- Максимальне навантаження 120 кг
- Габарити ДхШхВ 110х15х52 см
- Вага електросамокату 12 кг
- Клас захисту IP54
Сучасний електросамокат Kugoo M365 PRO з амортизатором Чорний виконаний у міцному металевому корпусі, що надійно захищений від негативного корозійного впливу. Враховуючи привабливий дизайн цієї моделі, варто відзначити, що вона в кілька разів перевершує всі актуальні види електротранспорту.
Кожна з деталей у конструкції моделі від бренду Kugoo – це якісна комплектуюча, яка забезпечує ідеальну маневреність та високий рівень комфорту загалом. Корпусна частина була виконана з авіаційного алюмінію, що характеризується такими особливостями:
- Високі показники міцності, завдяки чому конструкція чудово справляється з великими навантаженнями.
- Легка вага, що дозволяє переносити електросамокат у руках навіть підлітку.
- Захист від корозії, завдяки безбарвному захисному покриттю.
Розробники приділили особливу увагу безпечному пересування вулицями міста з огляду на максимальний швидкісний режим.
В інтернет-магазині «Cactus» у продажу представлені сучасні моделі електросамокатів від перевіреного виробника з гарантією, які можна придбати з доставкою в області України.
Причини, з яких модель Kugoo M365 PRO з амортизатором вважається кращою
Оригінальні електричні самокати Kugoo M365 PRO з амортизатором відрізняються простою системою складання, завдяки якій вдається легко транспортувати пристрої в автомобілі, спускатися з ними в метро. Складаючи транспорт навпіл, можна вдвічі зменшити його початкові габарити.
Додатковими «бонусами» для користувачів є:
- Можливість регенерації енергії. Електросамокати Kugoo M365 PRO з амортизатором використовують систему «перетворення» кінетичної енергії в електричну.
- Безпечне кермо для зручного керування. Наявність спеціального антиковзного покриття виключає можливість випадкової втрати контролю над управлінням транспорту.
- Багатофункціональне управління завдяки використанню різних режимів.
Щоб ознайомитись з відгуками інших клієнтів інтернет-магазину «Кактус», достатньо визначитися з конкретною моделлю, під якою доступні коментарі для обговорення покупки. Короткий список технічних характеристик допоможе майбутнім користувачам оцінити рівень комфорту під час водіння.
| Характеристики | |
| Час заряду | 4-5 годин |
| Потужність | 500 Вт |
| Максимальна швидкість | 25 км/год |
| Пробіг на одному заряді | до 30 км |
| Максимальний кут підйому | 30 градусів |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Габарити ДхШхВ | 110х15х52 см |
| Вага електросамокату | 12 кг |
| Клас захисту | IP54 |
| Відповідний тип покриття | Бруківка, асфальт, грунтова дорога |
| Тип шин | Пневматичні/Перфоровані |
| Висота кермової стійки | 110 см |
| Кермо | Фіксований |
| Круїз контроль | Так |
| Матеріал рами | Авіаційний алюміній |
| Бренд | Kugoo |









