- Час заряду 4-5 годин
- Потужність 500 Вт
- Максимальна швидкість до 25 км/год
- Пробіг на одному заряді до 30 км
- Максимальний кут підйому 30 градусів
- Максимальне навантаження 120 кг
- Габарити ДхШхВ 110х15х52
- Вага електросамокату 12 кг
- Колір Білі
Kugoо m365 Pro
Електросамокат – новий спосіб пересування у світі транспортних засобів.
Модель електросамокату включає комфорт при їзді і швидкість.
Компанія Jilong, що недавно вийшла на ринок виробників, встигла завоювати прихильність споживача в найкоротші терміни.
Полегшений корпус електросамокату дозволяє зручно переносити його у складеному вигляді та транспортувати у багажнику автомобіля не займаючи багато місця.
Корпус з авіаційного алюмінію покритий антикорозійним покриттям, що збільшує термін служби Kugoo m365 Pro.
Блокування антиковзання дозволяє електросамокату залишатися маневреним та безпечним у мокру погоду.
Потужність акумулятора забезпечує великий запас ходу в 30 км, при цьому розвиваючи швидкість до 25 км/год, а система рекуперативного гальмування дозволяє уникнути критичного розряду акумулятора.
Характеристики:
-Максимальне навантаження – до 120 кг
-Матеріал рами - Алюміній
-конструкція - складна
-Діаметр колеса – 8.5 дюймів
- вага - 12 кг
- Потужність електродвигуна – 500 Вт
- Ємність батареї – 9600 мА/год
- Час зарядки – до 5 годин
- Дистанція пробігу – до 30 км
- Максимальна швидкість – до 25 км/год
- Бренд - Kugoo
| Характеристики | |
| Час заряду | 4-5 годин |
| Потужність | 500 Вт |
| Максимальна швидкість | до 25 км/год |
| Пробіг на одному заряді | до 30 км |
| Максимальний кут підйому | 30 градусів |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Габарити ДхШхВ | 110х15х52 |
| Вага електросамокату | 12 кг |
| Колір | Білі |
| Клас захисту | IP54 |
| Відповідний тип покриття | Бруківка, асфальт |
| Тип шин | Пневматичні колеса |
| Висота кермової стійки | 110см |
| Кермо | Фіксований |
| Круїз контроль | Так |
| Матеріал рами | Авіаціонний алюміній |
| Бренд | Kugoo |
| Аккумулятор | 9,6 Ан |













