- Час заряду 6-7 годин
- Потужність 1200 Вт
- Максимальна швидкість до 55 км/год
- Пробіг на одному заряді до 60 км
- Максимальний кут підйому 30 градусів
- Максимальне навантаження 150 кг
- Вага електросамокату 33 кг
- Клас захисту Ip54
- Відповідний тип покриття Бруківка, асфальт, грунтова дорога
Kugoo M5 PLUS
Виробник поєднав комфорт, стильний дизайн та безпеку в даному електросамокаті.
Система амортизації згладжує нерівності та вибоїни дорожнього покриття при експлуатації. Широка рама та сидіння є гідністю даної моделі. Сидіння легко демонтувати при необхідності.
Досить великі габарити Kuggo M5 PLUS не заважають йому залишатися маневреним на дорогах міста і уникати дорожніх пробок у годину пік.
Функція круїз контролю дозволяє електросамокату рухатися з постійною швидкістю, що значно полегшує використання на дорозі.
Характеристики :
Максимальне навантаження – до 160 кг
Матеріал рами - Алюміній
Конструкція - Складна
Діаметр колеса – 10 дюймів
Вага – 33 кг
Потужність електродвигуна – 1200 Вт
Місткість батареї - 23000 мА/год
Час зарядки – 6-7 годин
Дистанція пробігу – до 60 км.
Максимальна швидкість – до 55 км/год
Освітлення - Світлодіодний ліхтар
Виробник - KUGOO
Просимо звернути увагу!
Клас захисту:
IP54 (можлива установка гідроізоляції, запитуйте у менеджера при оформленні замовлення)
| Характеристики | |
| Час заряду | 6-7 годин |
| Потужність | 1200 Вт |
| Максимальна швидкість | до 55 км/год |
| Пробіг на одному заряді | до 60 км |
| Максимальний кут підйому | 30 градусів |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Вага електросамокату | 33 кг |
| Клас захисту | Ip54 |
| Відповідний тип покриття | Бруківка, асфальт, грунтова дорога |
| Тип шин | Пневматичні |
| Висота кермової стійки | 122-133 см |
| Кермо | Телескопічний |
| Круїз контроль | Так |
| Матеріал рами | Авіаційний алюміній |
| Бренд | KIRIN |
| Аккумулятор | 23 AH |
| Розміри | 1300х640х1270 мм |







