- Час заряду 4-5 годин
- Потужність 500 Вт
- Максимальна швидкість 25 км/год
- Пробіг на одному заряді до 25 км
- Максимальний кут підйому 30 градусів
- Максимальне навантаження 120 кг
- Габарити ДхШхВ 110х15х52
- Вага електросамокату 12 кг
- Клас захисту IP54
Crosser E9 Air -
Може похвалитися автономністю, швидкістю та безпекою, оскільки це основні критерії, над якими працював виробник, розробляючи цю модель.
Акумулятор має ємність в 7500 мАг, запас ходу в 30 км, при цьому потужне колесо мотор в 500 W розвиває швидкість в 25 км/год.
Пневматичні шини мають ряд переваг, що включає поглинання нерівностей за рахунок пружної деформації нижньої частини шин, що сприяє плавному переміщенню колеса.
Габарити електросамокату дозволяють йому маневрено пересуватися вузькими вулицями міст позбавляючи свого райдера від перебування в дорожніх пробках у годину пік
Плюсом даної моделі є і дорожній просвіт, що збільшений у порівнянні з попередниками Crosser E9 Air, завдяки якому акумулятор знаходиться вище від дорожнього покриття у вологу пору року.
Характеристики:
-Максимальне навантаження – до 120 кг
-Матеріал рами - Алюміній
-конструкція - складна
-Діаметр колеса – 10 дюймів
- вага - 13 кг
- Потужність електродвигуна – 500 Вт
- Ємність батареї – 7500 мА/год
- Час зарядки – 4-6 годин
Дистанція пробігу – до 30 км
Максимальна швидкість – до 25 км/год
Освітлення - Світлодіодний ліхтар
| Характеристики | |
| Час заряду | 4-5 годин |
| Потужність | 500 Вт |
| Максимальна швидкість | 25 км/год |
| Пробіг на одному заряді | до 25 км |
| Максимальний кут підйому | 30 градусів |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Габарити ДхШхВ | 110х15х52 |
| Вага електросамокату | 12 кг |
| Клас захисту | IP54 |
| Відповідний тип покриття | Асфальт, бруківка |
| Тип шин | Пневматичні |
| Висота кермової стійки | 110см |
| Кермо | Фіксований |
| Круїз контроль | ТАК |
| Матеріал рами | Авіаційний алюміній |
| Бренд | Crosser |









