- Час заряду 2-3 години
- Потужність 120 Вт
- Максимальна швидкість 14км/год
- Пробіг на одному заряді до 12 км
- Максимальний кут підйому 7 градусів
- Максимальне навантаження 70 кг
- Габарити ДхШхВ 90х37х32
- Вага електросамокату 7 кг
- Клас захисту IP54
SNS KIDS 5.5"
Переваги:
Це ідеальний електросамокат для маленьких райдерів, який дозволить ознайомитися з представниками моторизованих транспортних засобів.
Дана версія електросамокату має обмеження в максимальній швидкості до 12 км/год для безпеки маленьких райдерів. Ергономіка батареї досить велика, вона видає запас ходу до 11 км.
Компактність електросамокату дозволяє транспортувати його як ручну поклажу, і не займати багато місця при зберіганні. SNS Kids має посилену раму що дозволяє витримувати навантаження у вазі до 70 кг.
Виробник пропонує яскраву кольорову гаму, щоб кожен з наших маленьких клієнтів підібрав собі те, що припаде до душі.
Характеристики:
- Максимальне навантаження – до 70 кг
- Матеріал рами - Алюміній
- Конструкція - Складна
- Діаметр колеса – 5.5 дюймів
- вага - 7 кг
- Потужність – 120 вт
- Час зарядки – до 3 годин
- Запас ходу – до 11 км
- Максимальна швидкість – до 12 км/год
| Характеристики | |
| Час заряду | 2-3 години |
| Потужність | 120 Вт |
| Максимальна швидкість | 14км/год |
| Пробіг на одному заряді | до 12 км |
| Максимальний кут підйому | 7 градусів |
| Максимальне навантаження | 70 кг |
| Габарити ДхШхВ | 90х37х32 |
| Вага електросамокату | 7 кг |
| Клас захисту | IP54 |
| Відповідний тип покриття | Асфальт |
| Тип шин | Литі перфоровані колеса |
| Висота кермової стійки | 85-96см |
| Кермо | Теолескопічний |
| Круїз контроль | Ні |
| Матеріал рами | Авіаційний алюміній |
| Бренд | SNS |







