- Час заряду 2-3 години
- Потужність 250 Вт
- Максимальна швидкість 14км/год
- Пробіг на одному заряді до 10 км
- Максимальний кут підйому 7 градусів
- Максимальне навантаження 50 кг
- Габарити ДхШхВ 830*330*850 мм
- Вага електросамокату 5.5 кг
- Клас захисту IP54
Ninebot by Segway E8 - міні-електросамокат для найменших.
Ця модель не поступається у продуктивності старшого покоління електросамокатів.
Рама виготовлена з міцного авіаційного алюмінію, яка витримує навантаження в 50 кг.
Колеса виготовлені з литої гуми, одна з переваг такого типу шин - непробивність. Це є вагомим плюсом для низки міні-електросамокатів.
У Ninebot by Segway E8 передбачена функція обмеження швидкості, що максимально убезпечить дитину від небажаного падіння.
Характеристики:
-Максимальне навантаження – до 50 кг
-Матеріал рами - Алюміній
-конструкція - складна
-Діаметр колеса – 6.5 дюймів
-Вага - 5.5 кг
-Потужність електродвигуна – 250 вт
-Дистанція пробігу – до 10 км
Максимальна швидкість – до 14 км/год.
| Характеристики | |
| Час заряду | 2-3 години |
| Потужність | 250 Вт |
| Максимальна швидкість | 14км/год |
| Пробіг на одному заряді | до 10 км |
| Максимальний кут підйому | 7 градусів |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Габарити ДхШхВ | 830*330*850 мм |
| Вага електросамокату | 5.5 кг |
| Клас захисту | IP54 |
| Відповідний тип покриття | Асфальт |
| Тип шин | Лита гума |
| Висота кермової стійки | 88 см |
| Кермо | Без регулювання |
| Круїз контроль | Ні |
| Матеріал рами | Авіаційний алюміній |
| Бренд | SEGWAY |







