- Час заряду 2-3 години
- Потужність 150 Вт
- Максимальна швидкість 14км/год
- Пробіг на одному заряді до 12 км
- Максимальний кут підйому 7 градусів
- Максимальне навантаження 70 кг
- Габарити ДхШхВ 90х37х32
- Вага електросамокату 7 кг
- Країна виробник Нідерланди
Виробник подбав про своїх маленьких райдерів, розробивши електросамокат під їх потреби. Giant Kids E10 є яскравим представником свого сегменту.
Колеса:
Діаметр колеса Giant Kids E10 - 6.5", дозволяє досить швидко набирати швидкість. За рахунок литої гуми відбувається міцна зчіпка з дорожнім покриттям. Максимальна швидкість до 14 км / год.
Безпека:
Для максимальної безпеки виробник впровадив систему обмеження швидкості. Грипси рульової стійки виготовлені з якісного матеріалу, що перешкоджають ковзанню та приємні на дотик.
Гальмування:
Рекуперативне гальмо дозволяє збільшити запас ходу.
Акумулятор захищений від попадання пилу та вологи стандартом IP54, тривалість поїздки на одному заряді становить 40 хв. Запас ходу до 10 км на одному заряді.
Характеристики:
-Максимальне навантаження – до 70 кг
-Матеріал рами - Авіаційний алюміній
-конструкція - складна
-Діаметр колеса – 6.5 дюймів
-Вага - 7 кг
-Потужність електродвигуна – 120 вт
-Дистанція пробігу – до 12 км
Максимальна швидкість – до 14 км/год.
| Характеристики | |
| Час заряду | 2-3 години |
| Потужність | 150 Вт |
| Максимальна швидкість | 14км/год |
| Пробіг на одному заряді | до 12 км |
| Максимальний кут підйому | 7 градусів |
| Максимальне навантаження | 70 кг |
| Габарити ДхШхВ | 90х37х32 |
| Вага електросамокату | 7 кг |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Клас захисту | IP54 |
| Відповідний тип покриття | Асфальт |
| Тип шин | Литі колеса |
| Висота кермової стійки | 88см |
| Кермо | Фіксований |
| Круїз контроль | Ні |
| Матеріал рами | Авіаційний алюміній |
| Бренд | GIANT |
-700x700.jpg)








-228x228.jpg)







